Mehmetçik Belediyesi

Ulaştırma Birimi

Mustafa ÇAKMAK

Ulaştırma Birimi
Belediyemizin sizlere çeşitli hizmetler vermek amacıyla kamu yararı esas alınarak yürüttüğü ulaştırma faaliyetleri bu birimin çatısı altında toplanmıştır. Tüm araç filomuzla hizmete devam ediyoruz. Filomuzun ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz. Karşılıklı iletişime ve geri bildirime (feed-back) dayalı olan sistemimiz için lütfen bize dönüş yapınız.

Bize ihtiyacınız mı var?

Belediyemiz bütün birimleriyle size hizmet vermekten mutluluk duyar. İhtiyacınız olan her an yanınızdayız. Her türlü sorununuzda bize rahatça ulaşabilirsiniz.

Birimimiz Hakkında

Kamuoyu Bilgilendirme

Birimimizin görevi, Mehmetçik Belediyesinin ulaşım ile ilgili özellik ve ihtiyaçlarının tespit edilmesini, İlin ulaşım, toplu taşıma, otopark ve trafik hizmetleri ile ilgili temel planlama ilkelerinin belirlenmesini, nazım planı ve temel kentsel ulaşım ilkeleri çerçevesinde arazi kullanım kararları ile uyumlu bir şekilde ulaşım planımız başta olmak üzere Mehmetçik'in ulaşımına yön verecek etüd, uygulama planları ve projelerin hazırlamasını sağlamak, ilgili mercilerin onayına sunmak ve uygulamaktır.

Araç Filomuz

3 Adet Çöp Kamyonu, 1 Adet Vidanjör, 1 Adet Dozer, 2 Adet L.Loader, 3 Adet Kamyon, 1 Adet Su Tankeri, 1 Adet Cenaze Aracı, 2 Adet Van, 1 Adet Beton Yoğurma Makinası, 1 Adet Traktör, 2 Adet Minibüs, 3 Adet Salon Araba.

Ulaştırma Birimi Albümü

Köylerimiz

BAFRA

Akdenizin en özel sahili

PAMUKLU

Doğanın içinde

KUMYALI

Deniz ve doğa

BALALAN

Zeka Bey'in köyü

MEHMETÇİK

Cittaslow / Slowfood

ÇAYIROVA

Tarih ve Kültür

Bize Ulaşın

  • Adres

    Atatürk Meydanı No: 3 Mehmetçik/İskele KKTC
  • Telefon ve Fax

    Tel: (0392) 375 5090 Fax: (0392) 375 5091 Cep: (0548) 810 1010
  • Email

    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.