Mehmetçik Belediyesi

Park, Bahçe ve Peyzaj İşleri Birimi

Birol YILDIZ

Park, Bahçe ve Peyzaj Sorumlusu
Belediyemizin sizlerle iletişim kurmak amacıyla yürüttüğü, pro-aktif ve re-aktif olarak sürdürülebilen, kamu yararı esas alınarak yürüttüğümüz düzenli faaliyetler halkla ilişkiler birimi çatısı altında toplanmıştır. Karşılıklı iletişime ve geri bildirime (feed-back) dayalı olan sistemimiz için lütfen bize dönüş yapınız.

Bize ihtiyacınız mı var?

Belediyemiz bütün birimleriyle size hizmet vermekten mutluluk duyar. İhtiyacınız olan her an yanınızdayız. Her türlü sorununuzda bize rahatça ulaşabilirsiniz.

Birimimiz Hakkında

Park, Bahçe ve Peyzaj İşleri

Birimimiz; Mehmetçik'in tarihi, kültürel ve sosyal zenginliklerine sahip çıkmak, doğal ortamını zenginleştirmek, kentin nüfus yoğunluğu, ihtiyaçları, sağlıklı kent kriterleri dikkate alınarak, Mehmetçik Belediyesi sorumluluk ve yetki alanında bulunan park, bahçe, yeşil alan, yol, kavşak ve refüjlerin, dinlenme, spor, eğlenme gibi toplumun rekreasyon faaliyetlerini gerçekleştirebileceği, sosyal yaşam kalitesini artıran, ergonomik, sürdürülebilir çevre, sağlıklı ekosistem ve estetik yaşam alanlarını oluşturmayı amaçlayan yapısal ve bitkisel projeler üretmek, uygulamak ve korunması için kentsel koruma politikalarının geliştirilmesini sağlamak, konu ile ilgili kısa, orta ve uzun vadeli hedefler, projeler geliştirmeyi görev edinmiştir.

Park, Bahçe ve Peyzaj İşleri Birimi Albümü

Köylerimiz

BAFRA

Akdenizin en özel sahili

PAMUKLU

Doğanın içinde

KUMYALI

Deniz ve doğa

BALALAN

Zeka Bey'in köyü

MEHMETÇİK

Cittaslow / Slowfood

ÇAYIROVA

Tarih ve Kültür

Bize Ulaşın

  • Adres

    Atatürk Meydanı No: 3 Mehmetçik/İskele KKTC
  • Telefon ve Fax

    Tel: (0392) 375 5090 Fax: (0392) 375 5091 Cep: (0548) 810 1010
  • Email

    Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.